fotogrāfs logo fotografēju

Mazliet par sevi... smaida

Sveicināti manā foto lapā! Man ir 45 gadi, dzīvoju Latgalē, Rēzeknes novadā, Lūznavā. Cilvēki un pasaule man apkārt nepārstāj pārsteigt!... Manuprāt, vienīgais veids, kā noturēt dzīves īpašos mirkļus - tādus kā šodiena - ir tos iemūžināt.
Pirmā interese par fotogrāfēšanu sākās jau bērnībā, kad krājot vēl Padomju laika rubļus beidzot tiku pie sava pirmā fotoaparāta Smena 8M. Fotogrāfēšanu pārsvarā esmu apguvis pašmācības ceļā, lasot un studējot dažādu foto literatūru, salīdzinot savas fotogrāfijas ar citu fotogrāfu darbiem, meklējot kļūdas un jaunus radošus risinājumus. Fotogrāfēšana — man sniedz gandarijumu, un ir prieks par to, ka manas fotogrāfijas patīk cilvēkiem. Uzskatu, ka 99% bildei jābūt gatavai jau pogas nospiešanas brīdī, tāpēc ļoti minimāli izmantoju fotoapstrādes programmas, bet pēc iespējas biežāk cenšos izmantot augstas kvalitātes fotooptiku, kura beigās dod acīm tīkamu rezultātu.
Ticu neinscenētu situāciju pievilcībai – fiksēju īstus, nesamākslotus mirkļus, kas savu vērtību nezaudē nekad !


Es izvēlos NIKON ! Mans foto aprīkojums:
Fotogrāfēšanai izmantoju profesionālu fototehniku Nikon D750 un Nikon D7100 spoguļkameras
Objektīvs Nikon AF - S 50 mm f/1.8 G
Objektīvs Nikon AF - S 24-70 mm f/2.8 G ED
Objektīvs Nikon AF - S VR 70-200 mm f/2.8 G
Divas Nikon SB - 700 zibspūldzes.
Dažreiz rodas vēlēšanās fotografēt kaut ko nedaudz māksliniecisku smaida, tad lietā tiek laisti vecie padomju laika objektīvi.


Atzīšos, es nefotografēju fotostudijās, fotosesijām brīvā dabā izmantoju nelielu pārvadājamu studijas aprīkojumu, tāpēc esmu pārliecināts ārpus studijas fotogrāfs. :) Fotografējot brīvā dabā dabīgā apgaismojumā, jūtos neierobežots telpā un noteiktos apstākļos, šķiet, arī tā lieku justies cilvēkiem, ko fotografēju.
Kontaktiem

Fotogrāfs Rēzeknē

Atsauksmes sūtiet uz norādīto e-pasta adresi. Atsauksmes tiks publicētas šajā sadaļā.
Ieteikt draugiem: facebook draugiem twitter
facebook draugiem shutterstock